aktualności o firmie referencje certyfikaty kontakt praca

Budownictwo

Przedmiot działania; budownictwo


     Przedsiębiorstwo Budowlane "DOMBUD” Spółka z o.o. w Nowym Tomyślu rozpoczęło działalność 1 stycznia 1994 roku po przekształceniu w spółkę Zakładu Budowlano-Remontowego Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu, który działał w strukturze spółdzielni 15 lat. Doświadczenie w budownictwie ponad 30 letnie owocuje wysoką jakością i profesjonalnością realizowanych robót. Budujemy dla Was już 35 lat.  
     Przedsiębiorstwo zatrudnia około stu pracowników o różnych specjalnościach, posiadających doświadczenie i dobre przygotowanie zawodowe do wykonywania robót. W programie produkcyjnym przedsiębiorstwa mieści się wykonawstwo robót budowlano-montażowych, budowa dróg i małej architektury, usługi remontowo-modernizacyjne i transportowo-sprzętowe (w tym usługi w zakresie gospodarki odpadami)  oraz produkcja okien i drzwi z tworzyw sztucznych (PVC).
 
Przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w budowie:

 

  • domów mieszkalnych wielorodzinnych i jednorodzinnych z pełną infrastrukturą techniczną,
  • obiektów oświatowych, sportowych oraz usługowych,
  • dróg i chodników z kostki betonowejoraz

  • docieplaniu ścian zewnętrznych budynków w najnowszych technologiach.

    Przedsiębiorstwo Budowlane "DOMBUD” Sp. z o.o. posiada zaplecze techniczne z wyposażeniem w środki transportowo-sprzętowe umożliwiające wykonywanie szerokiego zakresu robót budowlanych. Przedsiębiorstwo Budowlane "DOMBUD” Sp. z o.o. otrzymało rekomendację Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa na wykonywanie robót budowlano-montażowych. Oferuje wysoką jakość świadczonych usług, konkurencyjne ceny, krótkie terminy wykonywania powierzonych robót.

 

Od 05.09.2006 r. przedsiębiorstwo wdrożyło i stosuje system zapewnienia jakości wg norm ISO 9001:2000. Certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2000 (od września 2009 r. wg nowej normy ISO 9001:2008) wydała znana i ceniona (szczególnie na rynku budowlanym i motoryzacyjnym) jednostka certyfikująca TÜV Rheinland Group. [szukaj wg ID: 9105038332]  www.tuv.com

     Przedsiębiorstwo prowadzi też hurtownię materiałów budowlanych, której to specjalnością jest sprzedaż kompleksowych systemów ociepleń firmy CAPAROL oraz farb elewacyjnych i wewnętrznych tej firmy, posiada firmowe stanowisko CAPAROL ColorExpress do komputerowego barwienia produktów z komputerowym dozowaniem barwników.

     Jako przedstawiciel producenta i regionalny dystrybutor proponujemy, i polecamy produkty Proma ® [profesjonalne materiały do fasad; w tym farby elewacyjne i tynki mozaikowe].

  

Aktualizacja tekstu, © Andrzej Kurcewicz, styczeń_2017.


 
Nasza oferta
BUDOWNICTWO

Budownictwo mieszkaniowe, obiekty użyteczności publicznej, hale sportowe, obiekty przemysłowe i inne obiekty budowlane. Kompleksowe realizacje obiektów. Farby CAPAROL - mieszalnik kolorów. Zobacz naszą ofertę.

... CAPAROL ociepla dom ...

... ocieplenia CAPAROL ...

... inspiracje CAPAROL ...

... ekstremalne fasady ...

Budowaliśmy w 2021 r. dla:

... MPA Development, Opalenica ...


oraz dla:

Spółdzielni Mieszkaniowej

w Nowym Tomyślu budujemy nadal ...

... os. Północ 19A, Nowy Tomyśl ...

... os. Centrum 19, Opalenica ...


Budowaliśmy dla LINEA Sp. z o.o.

... LINEA FORMA [1] ...

... LINEA FORMA [2] ...

... LINEA PIANO [3] ...


Nasze nowe realizacje:
 

OKNA PVC

Zobacz nową ofertę w zakresie produkcji okien i drzwi z tworzyw sztucznych. Pytaj o © ideal 7000 i ideal 8000. Wykonaliśmy własne badania w ITB na zgodność z normą PN-EN 14351-1 [dotyczy to deklaracji zgodności CE]. Zapraszamy.

... NOWOŚCI w ALUPLAST Polska ...

ZŁOTY MEDAL MTP 2023

https://www.aluplast.com.pl/

[filmy produktowe] 

GOSPODARKA ODPADAMI

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą "gospodarki odpadami". Jak masz problem z odpadami - to przyjdź do nas. Odbieramy odpady komunalne, odpady (gruzy) z budów i remontów oraz inne odpady. Wejdź po inne informacje: Akcje, działania ..... oraz Harmonogramy ... [archiwalne też].


... tak pracujemy z XTrack ...

... trzy śmieciarki ...

... trujemy się sami ...

... NIE truj sąsiada ...

... niska emisja; SMOG ...

... powietrze; Nowy Tomyśl 1 ...

... powietrze; Nowy Tomyśl 2 ...

... powietrze; Nowy Tomyśl 3 ... 
Sklepy - hurtownia
Zobacz nasze realizacje


aktualności | o firmie | referencje | certyfikaty | kontakt | praca

© 2006-2022 DOMBUD Sp. z o.o.